بهترین رینگ لایت برای تولید محتوا بلاگرها
راهنمای خرید رینگ لایت برای بلاگری :بلاگری و تولید محتوا در فضای مجازی امروزه بسیار داغ شده است و افراد بسیاری به این کار مشغول هستند. بلاگری شغلی پردرآمد محسوب می‌شود که همانند سایر مشاغل تجهیزاتی را در ابتدای کار نیاز دارد. در واقع بلاگری موفق می‌شود که علاوه بر مجهز بودن ایده‌های جالبی برای بلاگری و تعداد فالوور فعال بالایی داشته باشد.

با این حال ما در ادامه این متن از سایت موفالو قصد داریم که به معرفی و لزوم استفاده از یکی از این تجهیزات مهم و کاربردی یعنی رینگ لایت‌ برای بلاگری بپردازیم. همچنین بهترین رینگ لایت برای فیلمبرداری، برای استریم و برای تولید محتوا در اینستاگرام بپردازیم؛ پس ما را تا پایان متن همراهی کنید.

رینگ لایت چیست؟
رینگ لایت (RING LIGHT) در واقع نوعی ساده و ارزان قیمت نورپرداز است که نور لازم برای فیلم برداری و عکاسی را تأمین می‌کند. در واقع رینگ لایت‌ها حلقه‌هایی هستند که نور را به طور یکنواختی ساطع می‌کنند.

این وسیله که معادل فارسی آن چراغ حلقه‌ای است از یک لامپ فلورسنت دایره‌ای یا چند چراغ ال ای دی کوچک تشکیل می‌شود. حلقه‌ای و دایره‌ای بودن رینگ لایت موجب قرار گیری دوربین یا گوشی هوشمند در وسط آن و نورپردازی هرچه بهتر خواهد شد. رینگ لایت برای بلاگری وسیله‌ای ضروری و مهم محسوب می‌شود.

کارکرد بهترین رینگ لایت‌ برای فیلمبرداری
در گذشته رینگ لایت‌ها محصولاتی گران قیمت محسوب می‌شدند که تنها توسط عکاسان مورد استفاده قرار می‌گرفتند. با گذشت زمان و تنوع در طراحی، ساخت و همچنین اقبال عمومی به سمت استریم سازی قیمت رینگ لایت‌ها کاهش پیدا کرد و به وسیله‌ای ضروری برای بلاگرها تبدیل شد.

در واقع این محصولی لازم برای نورپردازی است که به بلاگرها این امکان را می‌دهد که نور مورد نیاز خود برای بلاگ کردن و تولید محتوا داشته باشند. نوری که به طور یکنواخت و یکسان به سوژه تابیده می‌شود و کیفیت تصاویر و ویدئوها را افزایش می‌دهد.

افزایش کیفیت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در راهنمای جامع بلاگری به آن اشاره شده است. در واقع کیفیت بالا و نورپردازی مناسب به طور مستقیم به جذب فالوور کمک می‌کند. البته بسیاری از بلاگرها با وجود دانش کافی بر نحوه کسب درآمد از بلاگری پس از مدت زمانی از ساخت صفحه کاری و فعالیت در حیطه مورد علاقه‌شان به علت عدم موفقیت در جذب فالوور از این کار ناامید می‌شوند و متاسفانه به طور کل آن را کنار می‌گذارند.

علت شکست این دسته از بلاگرها این است که در ابتدای کار فالوور اینستاگرام و فالوور فعال نخریده‌اند. در ابتدای کار که تعداد مخاطبین و فالوور کم است پست‌های شما به کسی پیشنهاد نمی‌شود و در واقع شما با وجود تلاش‌های بیشمارتان در این کار دیده نمی‌شوید.

از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با خرید فالوور واقعی یا خرید لایک فوری و ارزان میزان بازدید پست‌هایتان را افزایش دهید. زمانی که ربات اینستاگرام متوجه فعالیت بالای صفحه شما می‌شود، پست‌هایتان را در اکسپلور قرار می‌دهد. قرارگیری پست در اکسپلور برابر است با بازدید بالای پست‌ها و استوری‌هایتان و در نهایت موفقیت روز افزون شما در بلاگری رخ می‌دهد. رینگ لایت برای بلاگری نور مناسب را ایجاد می‌کند.

کلیک کن  ایده‌های جالب برای بلاگری

رینگ لایت برای بلاگری نور مناسب را ایجاد می‌کند.
رینگ لایت برای بلاگری نور مناسب را ایجاد می‌کند.

چرا از رینگ لایت برای بلاگری استفاده کنیم؟
رینگ لایت‌ برای بلاگری به دلایل زیر از جمله تجهیزات ضروری محسوب می‌شود.

تاکید بر جزئیات
از مهم‌ترین دلایل استفاده از رینگ لایت‌ها برای بلاگری مشخص شدن جزئیات در عکس و فیلم است. جزئیات عامل مناسب در جذب فالوور به شمار می‌آید. به عنوان مثال جزئیات کار در ساخت کارهای هنری معقوله‌ای مهم است که با نورپردازی صحیح و استفاده از دوربین حرفه‌ای باکیفیت مشخص می‌شود.

ایجاد جلوه‌های رنگی
به راحتی می‌توان با تعویض لامپ سفید و استفاده از لامپ‌ها یا ژل‌های رنگی در قسمت چراغ حلقه جلوه‌های رنگی جذابی را به وجود آورد. البته رینگ لایت برای بلاگری به صورت هفت رنگ نیز وجود دارد که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

تولید ویدئو
چراغ‌های حلقه در عکاسی یا تهیه فیلم با ایجاد سایه هاله‌ای جذاب ایجاد می‌کنند به طوریکه سوژه فیلم‌ها به طرز درخشانی به تصویر کشیده می‌شوند و موجب حرفه‌ای شدن ویدئو تهیه شده خواهند شد. سافت باکس‌ها به عنوان مکمل برای رینگ لایت‌ها موجب حرفه‌ای‌تر شدن ویدئوهای ساخته شده می‌شوند.

بسیاری از ویدئوهایی که در اکسپلور اینستاگرام می‌بینید تنها با استفاده از رینگ لایت‌ها نورپردازی کرده‌اند. این ویدئو با افزایش بازدید از طریق خرید فالوور ایرانی در صفحه اکسپلور اینستاگرام شما نمایش داده می‌شوند.

بیوتی بلاگری
نیاز به رینگ لایت‌ها در بیوتی بلاگری بیشتر حس می‌شود. حتی شاید بتوان مدعی شد که داشتن رینگ لایت‌ها از ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگر باید داشته باشید محسوب می‌شود. با رینگ لایت‌ها نور طبیعی روز برای آرایش فراهم می‌شود و جزئیات کار به خوبی مشخص خواهد شد.

از ویژگی‌هایی که یک بیوتی بلاگری باید داشته باشد مجهز بودن به رینگ لایت مناسب است
رینگ لایت سالنی

نکاتی که قبل از خرید رینگ لایت باید رعایت کنید!
با توجه به تنوع بالا در ساخت و عرضه رینگ لایت‌ها نکات زیر را قبل از خرید در نظر بگیرید.

تجهیزات فیلم برداری
مهم‌ترین نکته در راهنمای خرید رینگ لایت برای بلاگری، مشخص کردن تجهیزاتی است که برای عکاسی یا فیلم برداری مورد استفاده قرار می‌دهید. آیا از دوربین استفاده می‌کنید؟ یا از تبلت؟ یا از گوشی هوشمند؟

اگر از آیپد یا دوربین DSLR برای عکس‌های سلفی استفاده می‌کنید از رینگ لایت‌های Diamond Luxe II با حلقه 18 اینچی یا Gold Luxe II با حلقه 19 اینچی که اندازه حلقه آن‌ها به اندازه کافی بزرگ است استفاده کنید.

قدرت و اندازه نور
نکته دیگری که در هنگام خرید رینگ لایت باید به آن دقت کنید اندازه و قدرت آن است. هر چه لومن‌ها (lm) و شاخص رندر رنگ (CRI) بیشتر باشد نوردهی بیشتر می‌شود. این نکته‌ای است که بیوتی بلاگرها به آن باید بیشتر دقت کنند. بیوتی بلاگرها بهتر است که رینگ لایتی که به دکمه تنظیم نور مجهز است را تهیه کنند. با این دکمه به راحتی روشنایی آن را تنظیم خواهید کرد.

گارانتی
گارانتی از مهم‌ترین گزینه‌هایی است که در هنگام خرید رینگ لایت برای بلاگری باید آن را بررسی کنید. به عنوان یک قاعده کلی رینگ لایت با حداقل ۱۲ ماه گارانتی را تهیه کنید.

کلیک کن  راهنمای کامل بلاگر شدن

رینگ لایت‌ برای بلاگری در سایزهای مختلف طراحی و تولید می‌شود
راهنمای خرید رینگ لایت‌ برای بلاگری در سایزهای مختلف طراحی و تولید می‌شود

آیا به رینگ لایت برای نورپردازی روی سطح میز نیاز دارید؟ (بهترین رینگ لایت برای استریم)
اگر در زمینه‌هایی مثل ناخن آرایی، آشپزی یا ساخت کاردستی به عنوان بلاگر در ایسنتاگرام مشغول به کار هستید، لازم است که از رینگ لایت‌هایی که به امکانات ” Gooseneck” مجهز هستند استفاده کنید. این رینگ لایت انعطاف پذیری لازم برای فیلم برداری در هر جهت را دارد.

رینگ لایت‌هایی که چنین امکاناتی را دارند به طور کامل نیاز شما برای نورپردازی در تمامی جهات را برطرف می‌کنند و به تولید محتواهایی باکیفیت و حرفه‌ای منجر می‌شوند. برای جذب اسپانسر در ابتدای کار و تهیه هزینه‌های خرید تجهیزات لازم و ضروری بلاگری فالوور فعال بخرید.

فالوور فعال همانند فالوور فیک که فروشگاه‌های مختلف به فروش می‌رسانند نیست و با فعال نگه داشتن صفحه شما به رشد و ارتقای آن کمک می‌کند. مطمئناٌ تا به حال با پیج‌هایی روبرو شده‌اید که در مدت زمان کمی فالوور ایستاگرامشان افزایش پیدا کرده. تنها علت موفقیت و رشد این پیج‌ها خرید فالوور با کیفیت یا خرید لایک است.

لوازم جانبی در راهنمای خرید رینگ لایت برای بلاگری
قبل از خرید رینگ لایت برای بلاگری لوازم جانبی که نیاز دارید را نیز در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید. لوازم جانبی شامل کیف حمل، آینه، Gooseneck، براکت گوشی، براکت دوربین، آداپتور برق AC می‌شود که با توجه به نوع بلاگری که انتخاب کردید آن‌ها را تهیه کنید.

 

لامپ‌های فلورسنت در مقابل چراغ‌های حلقه‌ای LED
چراغ‌های حلقه‌ای فلورسنت فناوری قدیمی‌تری نسبت به چراغ‌های ال ای دی دارند که عمر آن‌ها نسبت به ال ای دی کمتر محاسبه می شود. از دیگر معایب این چراغ‌ها داغ شدن آن‌ها در استفاده طولانی مدت و صدای لرزش پس از مدت زمان است.

بهترین رینگ لایت‌ها برای بلاگری
رینگ لایت‌ها در انواع، رنگ‌ها، برندها و همچنین قیمت‌های متنوعی تولید می‌شوند که در ادامه با توجه به لزوم استفاده از این رینگ لایت‌ها برای بلاگری به معرفی بهترین آن خواهیم پرداخت.

رینگ لایت لنزیوم مدل 480 III FE_
یکی از رینگ لایت‌های موجود در بازار که کیفیت مناسبی در نورپردازی دارد رینگ لایت لنزیوم است. این محصول در حدود ۳ کیلوگرم وزن دارد و توان آن در حدود ۹۶ وات اندازه‌گیری می‌شود. طول عمر ال ای دی‌های لایت رینگ لنزیوم در حدود ۵۰ هزار ساعت با مصرف پایین جریان برق است.

قطر این رینگ لایت در حدود ۴۵ سانتی‌متر محاسبه می‌شود. این رینگ لایت برای انواع بلاگری مناسب است و ویدئو و عکس‌های با کیفیت را منجر می‌شود. ریموت کنترل تنظیم شدت دمای ال ای دی ای از جمله مزیت‌های مهم این رینگ لایت به شمار می‌آید.

رینگ لایت لنزیوم زاویه نوری ۱۲۰ درجه و روشنایی در حدود ۹۶۰۰ لوکس دارد. از مهم‌ترین مزیت‌های این رینگ لایت که آن را از سایر محصولات موجود در بازار متمایز می‌کند تنوع منابع ورودی است. بدین معنی که این محصول به ولتاژ ۱۱۰ تا ۲۲۰ ولت وصل می‌شود. وجود باتری در آن استفاده بدون اتصال به برق شهری را نیز میسر می‌کند.

کلیک کن  نحوه کسب درآمد بلاگرها در اینستاگرام

رینگ لایت لنزیوم مدل 480 III FE_

رینگ لاتی ایدابلو تشکیل شده از ۴۸۰ ال ای دی های متنوع با توان مناسب ۹۶ ولت ساخته شده است که وزنی معادل ۵ کیلوگرم دارد. عمر ال ای دی های این رنگ لایت برای بلاگری در حدود ۵۰ هزار ساعت عنوان شده است.

شدت نور و میزان روشنایی در این محصول به راحتی توسط ریموت آن کنترل می‌شود که تنظیمات آن روی نمایشگر به نمایش در می‌آید. دمای نور نیز در این رینگ لایت قابل تنظیم است. این دستگاه بدون باتری و با باتری استفاده می‌شود.

 

رینگ لایت رومیزی مدل B 16 NS_
رینگ لایت رو میزی نامبرده شده از جمله محصولات قابل استفاده برای ساخت ویدئو و تولید محتوا است. قیمت پایین، وزن کم و سایز کوچک آن از جمله مزیت‌های این محصول است. این محصول بهترین رینگ لایت برای تولید محتوا است.

نکته جالب توجه در خصوص آن نور مناسب در مقابل سایز کوچکش است. تنظیمات نوری از طریق ریموت صورت می‌گیرد. دمای رنگ نیز با ریموت آن در سه سطح سرد، گرم و میانه تنظیم می‌شود. دکمه‌های بالا و پایین موجود در ریموت قدرت خروجی را از صفر تا صد تنظیم می‌کند.

این رینگ لایت به کمک پورت USB روشن می‌شود. رینگ لایت NS_16 یک سه پایه کوچک دارد که زاویه قرار گیری آن 45 درجه است و حتی به صورت نشسته نیز تنظیم می‌شود. جنس پایه‌های آن را از پلاستیک ضد لغزش در نظر گرفته‌اند که نوری ثابت و بدون لرزش را برای شما تامین می‌کند. با کمک ضامن قرار گرفته روی آن سه پایه را قفل کنید و ان را در حالتی ثابت برای فیلم برداری قرار دهید. ارتفاع سه پایه در حالت ایستاده در حدود 20 و در حالت نشسته در حدود 16 سانتی متر است.

 

رینگ لایت مدل YQ-310-P
رینگ لایت YQ-310-P از کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین رینگ لایت‌های موجود برای بلاگری محسوب می‌شود. در راهنمای خرید رینگ لایت برای بلاگری ای نوع دارای وزنی در حدود 1 کیلوگرم با ابعاد 5*30.2*30.5 سانتی متر طراحی شده که در 7 رنگ RGB قابل تنظیم است.

با این رینگ لایت نور تک رنگ، چشمک زن و دوار هفت رنگ را تجربه خواهید کرد که تنظیم آن به کمک ریموت امکان پذیر است. قدرت این محصول در حدود 20 وات و از طریق پورت USB قابل استفاده می‌شود. قدرت نور خروجی و دمای آن نیز توسط ریموت قابل تنظیم است. هولدر قابل تنظیم و انعطاف‌پذیر این محصول را به گزینه‌ای مناسب برای بلاگرهای حرفه‌ای تبدیل کرده است.

 

کلام آخر
یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای تولید محتوا در اینستاگرام رینگ لایت‌ها هستند. رینگ لایت‌ برای بلاگری و استریم سازی نور مناسب را ایجاد می کنند. این محصول با قیمت و سایزهای مختلف تولید می‌شوند که در متن بالا به مهمترین آن‌ها پرداخته‌ایم. با کمک رینگ لایت‌ها و خرید فالوور واقعی ارزان محتواهایی مناسب و پربازدید را تهیه کنید. در این مطلب از سایت موفالو شما را با راهنمای خرید رینگ لایت برای بلاگری، بهترین رینگ لایت برای استریم، برای فیلمبرداری و برای تولید محتوا آشنا کردیم.